TOPNÉ KABELY

Topné kabely jsou určeny pro podlahové topení domů a bytů, a to jako hlavní zdroj vytápění.

Jejich instalace je efektivní hlavně v nízkoenergetických a pasivních domech, kde představují úsporný, nenáročný a spolehlivý zdroj vytápění za velmi nízkou pořizovací investici.

Pořizovací cena elektrického podlahového topení více než o polovinu nižší než teplovodní podlahové topení. Zároveň jde o systém ekonomicky úsporný, naprosto bezúdržbový a bezporuchový. Životnost elektrického podlahového topení řádově přesahuje 50 let, záruka je 10 let.

Další užitečnou vlastností elektrického podlahového topení je snadná, přesná a efektivní regulace, která ještě víc přispívá k úsporám za vytápění. Doslova každou místnost v domě lze regulovat individuálně dle potřeb uživatele. Tak je možné dosáhnout výrazných úspor, nikoliv však na úkor komfortu a tepelné pohody. Teplovodní systémy lze sice také přesně rozdělit na jednotlivé okruhy, jde však o technicky a finančně velmi náročnou záležitost.

Topné kabely se instalují do betonové roznášecí vrstvy podlahy (5 až 10 cm tlusté).Topné kabely jsou dvoužilové, mají tedy jeden připojovací konec k termostatu.

Pro bezplatné vytvoření nabídky komplexního topného systému nás kontaktuje.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

Výhody elektrického podlahového topení

Instalace topného kabelu - řez podlahou

Provozní náklady podlahového topení

Řadit podle 
Výrobce  

doprava zdarma


doprava zdarma


doprava zdarma


doprava zdarma


doprava zdarma


doprava zdarma


doprava zdarma


doprava zdarma


doprava zdarma

NzdhODAz