VENKOVNÍ REGULACE

Regualce venkovních systémů na ochranu okapů, střech a venkovních ploch před ledem, sněhem a náledím je jejich nedílnou součástí. Umožňuje efektivní funkci systému a výrazně šetří provozní náklady.

Regulaci lze rozdělit do dvou základních skupin:

AUTOMATICKÁ REGULACE - řídí venkovní systémy podle aktuální teploty a vlhkosti. To znamená, že sepne systém pouze v případě teplot blízkých nule a za současné sněhové srážky nebo tvorby náledí. Automatická regulace je ideální volbou pro vyhřívání okapů, střech a venkovních ploch na ochranu před ledem sněhem a náledím. Výrazně šetří provozní náklady a zaručuje přitom efektivní provoz.

TEPLOTNÍ REGULACE - je ideální volbou pro ochranu potrubí proti zamrznutí v kombinaci s kabelem SHTL nebo ESLR (doporučujeme termostat TVR 291 nebo UTR 20). Lze ji použít také jako levnější variantu pro regulaci vyhřívání okapů, střech nebo venkovních ploch. Zde je však nutná vizuální kontrola zda sněží, nebo se tvoří náledí, protože regulace pracuje pouze s teplotním čidlem (doporučujeme termostat TVR 290 nebo DTR-E-3102)


ZDJhMTRlOD